Referencje

Administracja Systemem Linux/Unix - 2009-2010

Od kilkunastu lat mam do czynienia z systemem linux. Jednak na pewnym etapie chciałem podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności, a co ważniejsze spotkać ludzi ze środowiska administratorów, którzy mogliby podzielić się swoim doświadczeniem w pracy jako administratorzy systemów. Dokładnie wszystkie cele zostały zrealizowane i to dzięki kursowi, który prowadzą trenerzy z wiedzą praktyczną, a nie teoretycy. Dodatkowym plusem jest możliwość poznania interesujących ludzi przez co zajęcia są bardzo ciekawe i panuje na nich przyjacielska atmosfera. Szkolenie pozwoliło mi podnieść swoje kwalifikacje oraz umiejętności praktyczne, co przełożyło się po dwóch miesiącach po zakończeniu kursu na zmianę pracy!! No i można już teraz śmiało powiedzieć - "Jestem Adminem" :-) - cel osiągnięty!! Polecam serdecznie wszystkim Szkołę Linuxa!
P.S Na koniec mieliśmy jeszcze nocną podróży po Warszawie - dzięki Wam :-).

Dominik Grzywaczewski

Plusami jest niewątpliwie zakres jak i dobór kolejności wykładanych tematów tak aby mniej doświadczeni użytkownicy mogli w miare szybko przyswajać wiedzę zagłębiając się w tajniki systemu.
Wykładowcy potrafili zainteresować słuchaczy co moim zdaniem ma wpływ na szybkość nauki jak i na ilość przyswajanych informacji.
Dużym plusem jest również forum na które, każdy uczestnik może wejść i zasięgnąć porady w trakcie nauki w domu. Obecnie wiedzę wykorzystuję już w pracy zawodowej.
Ogólnie nie miałbym nic przeciwko gdyby kurs trwał 12 miesięcy ;)

Sławek Paliwoda

Administracja Systemem Linux/Unix - 2008-2009

Nauka w Szkole Linuxa bardzo mi się podobała, były to najlepiej spędzone weekendy. Program nauki był naprawdę obszerny i dowiedziałem się dużej ilości przydatnych informacji.
Sam sposób przekazywania informacji był ekstra: luźna atmosfera, nauka od podstaw, pomoc i wyjaśnienie najdrobniejszych zagadnień. Zapisując się na kurs wiedziałem naprawdę niewiele na temat Linuksa. Teraz jestem wstanie poradzić sobie zarówno z podstawową konfiguracja systemu, instalowanie programów i aplikacji jak również bardziej złożonych usług, konfiguracja serwerów Apache, ftp, samba, dns, dhcp, ldap i wiele wiele innych:)
Osoby prowadzące zajęcia są doskonale przygotowane, po mistrzowsku wyjaśniają każde zagadnienie i chętnie służą pomocą. Potrafią w bardzo dobry i przystępny sposób przekazać zdobytą wiedzę i umiejętności. Polecam taki kurs każdemu kto interesuje się Linuksem i chce się nauczyć tego systemu. Ja osobiście nie żałuje ani chwili czasu spędzonego podczas kursu, było świetnie!!:)

Konrad Kowalczyk

Administracja Systemem Linux/Unix

W każdej pracy związanej z branżą informatyczną potrzebna jest usystematyzowana i profesjonalna wiedza. Rozpoczynając przygodę z Linuksem postanowiłem wspomóc swój wysiłek poznawczy wiedzą specjalistów z doświadczeniem – mój wybór padł na Szkołę Linuxa.
Po roku nauki mogę stwierdzić, że wybór był trafny - miła atmosfera, zajęcia teoretyczne na dobrym poziomie połączone z profesjonalnie prowadzonymi laboratoriami to główne cechy szkoły.
Ze swojej strony szczególnie polecam roczny kurs administracji systemem Linux. Wiedza którą zdobyłem podczas zajęć pozwala mi obecnie swobodnie administrować serwerami opartymi o platformę open source.

Piotr Lorencki

Administracja Systemem Linux/Unix

W okresie od października 2006 do czerwca 2007 byłem uczestnikiem zajęć w Szkole Linuxa na kierunku Administracja Systemem Linux/Unix.
Zajęcia dydaktyczne były przygotowane w sposób profesjonalny i charakteryzowały się szerokim zakresem tematycznym.
Każdy uczestnik kursu dostał obszerne materiały (podręczniki, skrypty i inne pomoce naukowe).
Wykładowcy prowadzili zajęcia w sposób niezwykle dostępny i zrozumiały, każde zagadnienie było szczegółowo omawiane. Nawet osoby, które nie miały do tej pory kontaktu z systemem Linux mogły liczyć na fachową pomoc.
Sądzę ze najlepszym odzwierciedlenie jakości i skuteczności przeprowadzonych kursów jest zadowolenie uczestników, a cel ten został w 100% osiągnięty.
Składam podziękowania wszystkim wykładowcom za przekazanie mi tak obszernej wiedzy na temat systemu Linux. Jestem również przekonany, że w sytuacji, kiedy nie będę mógł sobie poradzić z jakimś zagadnieniem, mogę liczyć na ich pomoc – z czego korzystałem już kilka razy.

Z poważaniem
Adam Koselnik

Administracja Systemem Linux/Unix

Szkoła Linuksa? Tak polecam. Dzięki zajęciom w SL miałem możliwość zapoznania się z Linuksem od podszewki i usystematyzowania moich wcześniejszych wiadomości.
Zajęcia były bardzo ciekawie prowadzone przez kompetentne osoby z bagażem własnych doświadczeń. Tematyka i kolejność prowadzonych zajęć odpowiednio dobrana od podstaw do zaawansowanych zadań administracyjnych. Prowadzący bardzo pozytywnie nastawieni do studentów i podchodzący do zajęć profesjonalnie.
Mogę tę szkołę szczerze polecić. Sam bym jeszcze raz chętnie spędził tam następny rok :)

Paweł Bednarczyk

Współpracujemy

Szkolimy na: